Live από τη Νέα Σμύρνη: Πανιώνιος-Άρης (ΤΕΛΙΚΟ 1-2)

Τα panionianea.gr   βρίσκονται στη Νέα Σμύρνη σας μεταφέρουν λεπτό προς λεπτό όλα όσα συμβαίνουν εντός, αλλά και εκτός αγωνιστικού χώ...

Τα panionianea.gr βρίσκονται στη Νέα Σμύρνη σας μεταφέρουν λεπτό προς λεπτό όλα όσα συμβαίνουν εντός, αλλά και εκτός αγωνιστικού χώρου στην αναμέτρηση του Πανιωνίου με τον Άρη.

LIVE

-Τέλος αγώνα. Ήττα με 1-2.

-Kαι πάλι παίκτης του Άρη στο έδαφος!

-Παίζουμε το πρώτο από τα τέσσερα λεπτά των καθυστερήσεων.

-Γκολ για τον Άρη. 1-2 με πολύ όμορφο τέρμα του Ουντότζι.

-Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Ο Λάσνικ έκανε την σέντρα, όμως ο Αραβίδης για πολύ λίγο δεν μπόρεσε να προλάβει την μπάλα.

-Ο Γιάννου έκανε μόνος του την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

-Και οι παίκτες του Άρη σε κάθε φάση στο... έδαφος!

-Άρης αλλαγή. Τάτος έξω, μέσα Σταυρόπουλος.

-Πιέζει συνεχώς ο Πανιώνιος.

-Αλλαγή για Πανιώνιο. Μέσα Λάσνικ, έξω Μενδρινός.

-Οι παίκτες του Άρη καθυστερούν... υπερβολικά σε κάθε φάση!

-O Πανιώνιος προσπαθεί να πιέσει τον Άρη για δεύτερο γκολ.

-Κόκκινη κάρτα για τον Άρη. Την βλέπει ο Τσουμάνης. Με 10 τώρα ο Άρης.

-Σκόρερ ο Αγκάνθο με κεφαλιά.

-Άμεση ισοφάριση για τον Άρη.

-1-0 για τον Ιστορικό, με σκόρερ τον Λεωνίδα Καμπάνταη!

-Γκολ!!!!!!!

-Πολύ μεγάλη απόκρουση του Γιαννακόπουλου σε τετ α τετ του Ίμπε.

-Μία κεφαλιά από τον Μητρόπουλο, με την μπάλα να περνάει άουτ.

-Χωρίς κάποια φάση σε αυτά τα πρώτα πέντε λεπτά της "επανάληψης".

-Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

-Τέλος ημιχρόνου. 0-0 το σκορ.

-Ο Πανιώνιος πιέζει τα τελευταία λεπτά.

-Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Ο Μητρόπουλος έκανε το δυνατό σουτ, με τον Διούδη να διώχνει σε κόρνερ.

-Ο Πανιώνιος δεν μπορεί να δημιουργήσει ευκαιρίες, ενώ οι παίκτες του Άρη προσπαθούν να χτυπήσουν στις αντεπιθέσεις.

-Καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Τάτος βρέθηκε απέναντι από τον Γιαννακόπουλο, όμως το σουτ που έκανε πέρασε πολλά μέτρα άουτ.

-Καλό σουτ από τον Παναγιωτούδη, η μπάλα άουτ.

-Καλή στιγμή για τον Άρη, με τον Γιαννακόπουλο να διώχνει σε κόρνερ το σουτ από τα πλάγια του Ουντότζι.

-Χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό το παιχνίδι έως τώρα...

-Όμορφη επιθετική ανάπτυξη για τον Πανιώνιο, με τον Κούρντι να κάνει την σέντρα, όμως η κεφαλιά του Καμπάνταη κόντραρε και έφτασε στα χέρια του Διούδη.

-Οι παίκτες του Πανιωνίου πιέζουν ψηλά τον αντίπαλο τους, ωστόσο ακόμη δεν έχουν καταφέρει να φτάσουν με αξιώσεις στην εστία του Διούδη.

-Οι κυανέρυθροι σιγά-σιγά παίρνουν τα ηνία του αγώνα και προσπαθούν να απειλήσουν την αντίπαλη εστία.

-Παιχνίδι κέντρου σε αυτά τα πρώτα λεπτά. Με τις δυνατές μονομαχίες να έχουν την... τιμητική τους!

-Μόλις ξεκίνησε το ματς.

-Οι δύο ομάδες έκαναν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο, με τους Πάνθηρες να ξεκινούν το τραγούδι.

-Πανό από διάφορα μέρη της Ελλάδας έχουν απλώσει οι Πάνθηρες. Κάποια εξ' αυτών αναγράφουν "Καλλιθέα", "Σέρρες", "Νέος Κόσμος", "Θεσσαλονίκη", "Τζιτζιφιές", "Μπραχάμι".

-Ο κόσμος του Πανιωνίου παίρνει σιγά-σιγά την θέση του στις εξέδρες του γηπέδου, καθώς σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι.

-Για την Άρη: Διούδης, Πουλίδο, Οικονομόπουλος, Αγκάνθο, Τάτος, Ουντότζι, Τσουμάνης, Κίνσλει, Ψυχογιός, Ηρακλής, Έλσνερ.

-H ενδεκάδα του Πανιωνίου: Γιαννακόπουλος, Κούρντι, Κούρος, Αυλωνίτης, Λαμπρόπουλος, Κολοβός, Μενδρινός, Μητρόπουλος, Παναγιωτούδης, Αραβίδης, Καμπάνταης.

-Στις 20:30 ο Ιστορικός υποδέχεται την ομάδα του Άρη και στόχος για την ομάδα του Παντελή είναι μόνο η νίκη.